Anxhela Peristeri - Karma (Албания, Евровидение 2021)

  • Исполнитель: Anxhela Peristeri
  • Песня: Karma (Албания, Евровидение 2021)
  • Размер MP3: 6.88 МБ
  • Длительность MP3: 2:58
  • Качество MP3: 320 kbps
  • Дата релиза: 23-05-2021, 12:24
  • Кол-во скачиваний: 74 раз(а)
Слушать
Anxhela Peristeri - Karma (Албания, Евровидение 2021)
Скачать
Anxhela Peristeri - Karma (Албания, Евровидение 2021)
Текст песни Anxhela Peristeri - Karma (Албания, Евровидение 2021)
Jeta si në përrallë më kish' llastuar
Lart në qiell, si një yll, jetoja unë
Qeshja si e marrë kur ti rënkoje
E pashpirt, vetëm veten doja shumë

Zoti nuk ma fal
Bota mbi mua ra
Më ike ti, më ikën miqtë
As dritë nuk ka
Zoti nuk ma fal
Thirra po zë nuk kam
Lotët mbledh në dorë
Të ndryshkur janë

Sa të kërkoja nëpër zemra bosh
Dhe e kuptoja asgjë nuk më josh
E vetme jam
Po, e vetme jam
Kur unë rënkoja, qeshje si i marrë
E meritoja unë të hiqem zvarrë
Fajtore jam
Po, fajtore jam

Zoti nuk ma fal
Bota mbi mua ra
Më ike ti, më ikën miqtë
As dritë nuk ka
Zoti nuk ma fal
Thirra po zë nuk kam
Lotët mbledh në dorë
Të ndryshkur janë